Asspirino Çok Amaçlı Temizleyici 75ml

Asspirino Çok Amaçlı Genel Temizleyici, evinizde, ofisinizde ve her türlü yaşam alanınızda geniş bir temizlik yelpazesi sunan etkili bir temizlik solüsyonudur. 750 ml’lik bu pratik şişe, güçlü formülüyle kalıntı bırakmadan yüzeyleri temizlemenize yardımcı
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Asspirino Çok Amaçlı Genel Temizleyici, evinizde, ofisinizde ve her türlü yaşam alanınızda geniş bir temizlik yelpazesi sunan etkili bir temizlik solüsyonudur. 750 ml’lik bu pratik şişe, güçlü formülüyle kalıntı bırakmadan yüzeyleri temizlemenize yardımcı olur.

Üstün Temizlik Performansı: Asspirino Çok Amaçlı Genel Temizleyici, yağ, kir, leke ve bakterilerle etkili bir şekilde mücadele eder. Ev temizliğinden ofis düzenine, mutfak tezgahlarından banyo yüzeylerine kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Hoş ve Taze Kokusu: Ürün, temizlik sonrası mekanınıza hoş bir koku bırakarak ferah bir atmosfer yaratır. Mis gibi kokusu, temizlik sonrası ortamınızda uzun süre kalıcı bir tazelik hissi bırakır.

Çevre Dostu Formül: Asspirino, çevre dostu bir temizlik anlayışını benimseyerek biyolojik olarak parçalanabilir ve çevre üzerinde minimum etkiye sahip formüller geliştirir. Bu temizleyici de çevre dostu içeriğiyle öne çıkar.

Kullanım Talimatları:

  1. İstenilen yüzeyi püskürtün ya da temiz bir bez ya da sünger kullanarak uygulayın.
  2. Kirli yüzeyi ovun.
  3. Temiz bir bezle yüzeyi silin ya da durulayın.

Asspirino Çok Amaçlı Genel Temizleyici ile temizlik artık kolay ve etkili! Hem güçlü temizleme özellikleri hem de çevre dostu formülü ile güvenle kullanabilir, yaşam alanlarınızda hijyenin keyfini çıkarabilirsiniz.

ShentaWp Ayar Skip to content